Ar žinote, kad...

Kas penktas sutiktas kompiuteriu besinaudojantis žmogus bent kartą yra apsipirkęs internetu. Šie skaičiai tik auga, kadangi e-parduotuvėse prekių kainos visada bus mažesnės dėl mažesnių fiksuotų išlaidų Jums!

Šaltinis: Lietuvos statistikos departamentas
GRĮŽTI Į NAUJAUSIUS
Sukurta: 2010 m. vasario 23 d., 16:22

Prieš kuriant savo verslo idėją ar ji būtų klasikinė, ar internetinė prekyba reikalinga surasti savo parduodamų produktų ar prekių nišą, kuri būtų paklausi ir nebūtų didelio kiekio konkurentų. Šis klausimas "ką parduoti" yra labai dažna ir bene didžiausia problema kuriant naują verslą.

Rinka perpildyta - netiesa!

Tiems, kurie tiesiog neranda naujos galimybės ar idėjos ir mano, jog rinka yra perpildyta galiu pasakyti - tai visiška klaidinga nuomonė. Su kiekviena diena atsiranda vis naujų produktų, kurie palengvina ar kitaip pagerina žmogaus gyvenimo kokybę.

Tai kaip rasti tą nišinę prekių kategoriją?

Ogi labai paprastai. Apsilankykite www.alibaba.com tinklalapyje, kuriame yra susirinkę pats didžiausias kiekis prekybininkų ir gamintojų. Šiame tinklalapyje rasite tokių prekių ir už tokią kainą, apie ką anksčiau net negalvojote. Ten naujų produktų idėjų tiesiog apstu. Be to www.alibaba.com rasite itin platų gamintojų ir didmeninkų iš viso pasaulio, kurie Jums parduos prekes už mažiausią kainą.

Ką reikia atlikti, kai radau ką pardavinėsiu?

Natūralu, kad radus potencialią nišą reikalinga atlikti vietinių konkurentų analizę, jų kiekį, tų pačių parduodamų prekių kainas ir Jūsų potencialias išlaidas ir pelną įėjus Jums į rinką.

Taigi geros idėjų medžioklės ir sėkmingo starto Jūsų naujam verslui!

GRĮŽTI Į NAUJAUSIUS

© 2007-2013 Sigitas Povilaitis veikiantis pagal individualios veiklos vykdymo pažymą,
išduotą 2011-09-12, nr. (322)-G18-2148

Kontaktai:

Dirbame: I - IV nuo 8.00 iki 17.00, V nuo 8.00 iki 16.00

Pasiteiravimui: 8 608 86878