Ar žinote, kad...

Daugiau nei kas antras žmogus Lietuvoje turi prieigą prie interneto, taip pat kas antras žmogus turi kompiuterį namuose. Pagalvokite - kokia tai rinka.

Šaltinis: Lietuvos statistikos departamentas

Asmeninės informacijos naudojimas

Lyderiauk.lt svetainėje lankytojų gali būti prašoma pateikti asmeninę informaciją (pavyzdžiui, nurodyti vardą, el.pašto adresą, įmonės rekvizitus ir kita). Pateikdami asmeninę informaciją Lyderiauk.lt Jūs kartu sutinkate ir leidžiate Lyderiauk.lt naudoti ir tvarkyti šią informaciją rinkodaros, užsakymų vykdymo ar norint susisiekti su Jumis kitais verslo reikalais ar Lyderiauk.lt vidinei statistikai tvarkyti. Mes neatskleidžiame trečiosioms šalims Jūsų asmens duomenų jokiais kitais atvejais, prieš tai negavę išankstinio Jūsų sutikimo, išskyrus atvejus, kai pagal Lietuvos Respublikos įstatymus mes privalome tai padaryti.

Autorinės teisės

Šioje svetainėje esanti informacija yra Lyderiauk.lt nuosavybė. Visas išimtines teises saugo Lietuvos Respublikoje galiojantys įstatymai ir kiti teisės aktai. Be jų išankstinio rašytinio sutikimo draudžiama naudoti svetainėje esančius ženklus, logotipus ir žymenis bet kuriuo Lietuvos Respublikos Prekių ženklų įstatymo, Lietuvos Respublikos Konkurencijos įstatymo ir kitų teisės aktų draudžiamu būdu ar forma.

Klientų atsiliepimai:

Įsteigę naują kompaniją mūsų įmonių grupėje, pasirinkome tai, kas išbandyta ir patikima – „Lyderiauk“ komandą. Ir vėl nenusivylėme. Dėl daugelio priežasčių, rekomenduojame šią komandą ir kitoms mūsų grupės įmonėms. Norime pridurti, jog esame dėkingi už itin malonų ir šiltą bendradarbiavimą.

Įsteigę naują kompaniją mūsų įmonių grupėje, pasirinkome tai, kas „išbandyta ir patikima“ – „Lydriauk“ komandą. Ir vėl nenusivylėme. Dėl daugelio priežasčių, rekomenduojame šią komandą ir kitoms mūsų grupės įmonėms. Norime pridurti, jog esame dėkingi už itin malonų ir šiltą bendradarbiavimą.
Ingrida Dumčiutė
UAB "Agro Management Team" Komunikacijos projektų vadovė

Nutarėme plėsti įmonės veiklą ir pradėjome vykdyti prekybą internetu. "Gera pradžia pusė darbo" - lyderiauk.lt komanda padėjo mums žengti pirmą stiprų žingsnį pirmyn. Ačiū!!!

Kęstutis

Norime padėkoti už operatyviai ir kokybiškai atliekamą darbą. Džiaugiamės, jog turime tokius patikimus IT pagalbininkus kaip Jus.

Viktorija
UAB "Victors Leather"

Draugai:

Klausykitės radijo internetu. Visos lietuviškos radijo stotys. Radijo stočių TOP 15

Internetinių puslapių kūrimas, SEO, reklamos paslaugos adwords tinkle.

Žodžių, tekstų vertimas, galimybė išssisaugoti vertimus, juos atsispausdinti, mokytis interaktyviai.

© 2007-2013 Sigitas Povilaitis veikiantis pagal individualios veiklos vykdymo pažymą,
išduotą 2011-09-12, nr. (322)-G18-2148

Kontaktai:

Dirbame: I - IV nuo 8.00 iki 17.00, V nuo 8.00 iki 16.00

Pasiteiravimui: 8 608 86878