Ar žinote, kad...

Geriausios idėjos gimsta staiga ir nelauktai. Prieš eidami miegoti šalia lovos ant stalelio visuomet turėkite popieriaus lapą ir rašiklį, nes neužrašytos idėjos išaušus rytui gal ir nesugrįš...

Šaltinis: Lyderiauk.lt

El. parduotuvė, kuri tikrai veiksminga

Malonus naudotis, ieškoti, PIRKTI elektroninės parduotuvės tinklalapis su įspūdingu dizainu, pritaikytu kuo didesniems pardavimams skatinti. Galinga, patogi ir lengvai suprantama turinio valdymo sistema naujiems užsakymams, prekėms, puslapiams valdyti, kitaip tariant "šeimininkauti" el. parduotuvėje.

El. parduotuvės kalbos ir valdymas

Administravimo dalyje galėsite pilnai valdyti tinklalapio puslapius, kurti naujus, redaguoti esamus, trinti pasenusius, sudėlioti juos norima tvarka, puslapių informacija atnaujinama patogiu ir galingu tekstų redaktoriumi - bet kada įkelti nuotraukas, video medžiagą ir kita.

Priklausomai nuo pasirinkto šablono galėsite kurti ir vidinius puslapius (iki vieno lygmens) Jūsų el. parduotuvė "bendraus" net penkiomis (visuomet galėsite išjungti nereikalingas tinklalapio kalbas) kalbomis: lietuvių, anglų, rusų, vokiečių ir danų.

Produktų, gamintojų katalogai ir jų valdymas

Produktų kataloge galėsite kurti savo parduodamų prekių kategorijas ir į jas suvesti parduodamas prekes ar paslaugas. Produktą aprašyti sukurti šie laukai:

  • Pavadinimas; Trumpas aprašymas; Tekstų redaktoriaus išsamus aprašymas; Kaina; Kiekis sandėlyje (kitaip tariant prekių kiekis, kurį galite parduoti šiuo momentu); Susietas gamintojas;
  • Iki 6 skirtingų prekės nuotraukų - 3 didelės patogiai produkto peržiūrai ir 3 mažos nuotraukos produktų sąraše
  • Kiekviena prekė galės turėti savo variacijas (pvz.: parduodant pagalves galėsite pateikti neribotą kiekį jų matmenų ir dydžių), taipogi kiekviena prekės variacija gali turėti savo atskirą kainą pagal Jūsų pagal Jūsų poreikius;
  • Kiekviena prekės variacija turi savo atskirą nuotrauką;

Lyderiauk.lt taip pat siūlo NEMOKAMĄ Jūsų prekių ir produktų integraciją su kainos.lt projektu, taip galėsite labiau populiarinti savo el. parduotuvę ir padidinti pardavimus!

Gamintojų kataloge galėsite suvesti tuos gamintojus, kurių produkciją parduodate, taip susiedami parduodamas prekes su kiekvienu gamintoju leisite pirkėjams greitai ir patogiai rasti būtent kurio nors vieno gamintojo siūlomas prekes.

Prekių krepšelis ir pardavimų modulis

Prekių krepšelis sumodeliuotas taip, kad pirkėjas kaip galima paprasčiau ir greičiau apsipirktų Jūsų e-parduotuvėje su gera nuotaika ir gerais įspūdžiais. Kiekviena Lyderiauk.lt e-parduotuvė prekių krepšelyje gali veikti SSL protokolu, kuris užtikrina saugų svarbių duomenų perdavimą tarp Jūsų kliento ir el. parduotuvės. Prekių užsakymo procesas susideda iš trijų žingsnių:

  • "Prekių krepšelis", kuriame klientas gali peržiūrėti, pakeisti perkamų prekių kiekį, įvesti turimą nuolaidos kuponą;
  • "Užsakymo informacija", kurioje klientas įveda pirkėjo, gavėjo rekvizitus, pasirenka atsiskaitymo už prekes ir prekių pristatymo būdą;
  • Norime pabrėžti, kad kiekvienas Lyderiauk.lt klientas gaus "mokejimai.lt", Swedbank, SEB ir PayPal automatinių atsiskaitymo metodų palaikymą;
  • "Užsakymo patvirtinimas", kurioje sutikdamas su prekių užsakymo sąlygomis klientas peržiūri savo įvestą informaciją ir papildomai gali pažymėti kaip rado Jūsų el. parduotuvę - tai ypač naudinga informacija Jūsų rinkos tyrimams;
  • Klientui ir perėjus visus užsakymo žingsnius suformuojamas laiškas tiek pačiam klientui apie jo įvykdytą užsakymą su užsakymo peržiūros unikaliu adresu bei ta pati informacija išsiunčiama ir el. parduotuvės administracijai;
  • Klientui apmokėjus už prekes, per TVS (turinio valdymo sistema) galėsite nurodyti jam išrašomos sąskaitos-faktūros numerį, seriją ir datą, o pačią sąskaitą galėsite atsispausdinti tiek Jūs, tiek Jūsų klientas.

Pardavimų modulis administravimo dalyje

Kiekvienas užsakymas Pardavimų modulyje aprašytas labai detaliai, pateiktos visos pirkinių, prekių siuntimo, atsiskaitymo metodų sumos ir išlaidos tiek su mokesčiais, tiek be jų.

Reklaminių antraščių (banerių) modulis

Galingas reklaminių antraščių valdymas. Reklaminės antraštės tipas gali būti: paveiksliukas, tekstas, įterpiamas kodas. Galimybė riboti reklaminių antraščių parodymų kiekį pagal laiką, parodymų ir paspaudimų kiekį. Bet kada matysite reklaminės antraštės peržiūrų, paspaudimų kiekį.

Kontaktinė užklausos forma

Jos pagalba esami ir potencialūs klientai galės parašyti Jums žinutę tiesiai iš e-parduotuvės tinklalapio su klausimais, pageidavimais ar naujų bendradarbiavimo galimybių pasiūlymais! Pildant kontaktinę formą bus galima užpildyti tokius laukus: Vardas, pavardė *; El. pašto adresas *; Telefono numeris; Užklausos tekstas ar žinutė;

 

Paskambinę mums visada sužinosite daugiau, iškilus bet kokiam klausimui drąsiai mūsų klauskite - būtinai padėsim!

Klientų atsiliepimai:

Norime padėkoti už operatyviai ir kokybiškai atliekamą darbą. Džiaugiamės, jog turime tokius patikimus IT pagalbininkus kaip Jus.

Viktorija
UAB "Victors Leather"

Pasinaudojome šiuo ekonomišku pasiūlymu, esame išties labai patenkinti, tikimės didesnių pardavimų kiekio!”

Martynas
UAB "Martas Group" direktorius

Įsteigę naują kompaniją mūsų įmonių grupėje, pasirinkome tai, kas išbandyta ir patikima – „Lyderiauk“ komandą. Ir vėl nenusivylėme. Dėl daugelio priežasčių, rekomenduojame šią komandą ir kitoms mūsų grupės įmonėms. Norime pridurti, jog esame dėkingi už itin malonų ir šiltą bendradarbiavimą.

Įsteigę naują kompaniją mūsų įmonių grupėje, pasirinkome tai, kas „išbandyta ir patikima“ – „Lydriauk“ komandą. Ir vėl nenusivylėme. Dėl daugelio priežasčių, rekomenduojame šią komandą ir kitoms mūsų grupės įmonėms. Norime pridurti, jog esame dėkingi už itin malonų ir šiltą bendradarbiavimą.
Ingrida Dumčiutė
UAB "Agro Management Team" Komunikacijos projektų vadovė

Draugai:

Klausykitės radijo internetu. Visos lietuviškos radijo stotys. Radijo stočių TOP 15

Internetinių puslapių kūrimas, SEO, reklamos paslaugos adwords tinkle.

Žodžių, tekstų vertimas, galimybė išssisaugoti vertimus, juos atsispausdinti, mokytis interaktyviai.

© 2007-2013 Sigitas Povilaitis veikiantis pagal individualios veiklos vykdymo pažymą,
išduotą 2011-09-12, nr. (322)-G18-2148

Kontaktai:

Dirbame: I - IV nuo 8.00 iki 17.00, V nuo 8.00 iki 16.00

Pasiteiravimui: 8 608 86878