Ar žinote, kad...

Beveik 70% Lietuvos įstaigų naudoja informacines technologijas, kas antra įstaiga teikia konsultacijas internetu. Jums suteiktos puikios galimybės B2B prekybai.

Šaltinis: Lietuvos statistikos departamentas

Spustelkite norimą klausimą norėdami išvysti atsakymą arba

Noriu užsiimti prekyba, bet neapsisprendžiau ką pardavinėti. Ar galite padėti?

Visų pirma turite būti originalūs, rasti paklausą ir geriausius tiekėjus, prekių kokybės ir kainos atžvilgiu. Rasti gerus tiekėjus yra nelengva užduotis. Naujoms idėjoms ir tiekėjų paieškai galite pasinaudoti Alibaba.com paslauga. Tai yra didžiausia pasaulyje tiekėjų ir pirkėjų (tarpininkų kaip Jūs) sankaupa. Ten rasite tokių prekių, kurios net nešovė pirma Jums į galvą, antra - tiekėjų kainos už prekes labai palankios, kadangi didžiausia dalis gamintojų yra Azijos šalys.

Ar būtina turėti įmonę norint atsidaryti el. parduotuvę?

Ne. Įmonės Jums turėti nebūtina, tačiau rekomenduotina. Kadangi internete vykdysite komercinę veiklą Jums reikalinga turėti bent individualios veiklos pažymėjimą iš VMI, kuriame būtų tarp visų Jūsų komercinių veiklų nurodyta ir internetinė prekyba. Atkreipkite dėmesį, kad automatines atsiskaitymo bankines sistemas kaip Swedbank ar SEB galite pajungti prie e-parduotuvės tik turint įmonę. Tačiau individualią veiklą vykdantys asmenys be jokių problemų gali naudotis mokejimai.lt ar PayPal paslaugomis.

Kodėl Jūsų siūloma elektroninė parduotuvė kainuoja tiek nedaug?

Kurdami unikalius WEB sprendimus supratome, kad turime padėti žmonėms ir įmonėms, turintiems ribotus piniginius resursus. Todėl sukūrėme bendrą e-parduotuvės funkcionalumą, kurį galima pritaikyti ne vieną kartą.

Kiekvienai Lyderiauk.lt sukuriamai elektroninei parduotuvei panaudojamas iki menkiausių smulkmenų išbaigtas funkcionalumas. Taip sumažiname žmogiškuosius ir laiko resursus galėdami Jums pasiūlyti kuo patrauklesnę kainą.

Girdėjau, kad galima parduotuvę nuomotis. Kuo geresnės Jūsų paslaugos?

Geriau pamąstę greitai suprasite, kodėl elektroninės parduotuvės nuoma ne išeitis. Nuomojamos parduotuvės programinis kodas priklauso ne Jums, klientų duomenų bazė, turinys e-parduotuvėje priklauso taip pat ne Jums. Verslui klestint norėsis geresnio e-parduotuvės veikimo, daugiau funkcijų - čia susidursite su problema, kuomet būsite visiškai priklausomi nuo nuomos teikėjo, kuris galės diktuoti bet kokias sąlygas.

Pasirinkę mūsų paslaugą - gausite pilną programinį kodą, dizainą. Visa e-parduotuvė ir duomenys esantys joje bus Jūsų nuosavybė. Bet kada Jums galės padėti bet kuri įmonė tolimesniam elektroninės parduotuvės tobulinimui.

Kas yra e-parduotuvės sukūrimas nuo A iki Z?

Kurdami Jūsų naują el. parduotuvę atliksime šiuos darbus:

 • Dizaino pritaikymas el. parduotuvės visam funkcionalumui;
 • Pilnas e-parduotuvės suprogramavimas pagal Jūsų norimus atsiskaitymo metodus ir pristatymo būdus;
 • Išjungimas tų modulių ir tų funkcijų, kurių šiuo metu Jums nereikia arba esate tai numatę ateičiai;
 • Jūsų serverio (el. parduotuvės talpinimo paslaugų) patikrinimas, kad e-parduotuvė veiks sklandžiai, duomenų bazės sukūrimas ir paruošimas, reikalui esant internetinio adreso nukreipimas į serverį ir turinio valdymo sistemos licencijos sugeneravimas;
 • Apmokymai kaip administruoti būsimą el. parduotuvės tinklalapį ir pardavinėti prekes internetu.

Jei iškils nenumatytų klausimų ar kitų problemų padėsime jas išspręsti.

Kada galėsiu pradėti naudotis savo e-parduotuve?

Elektroninę parduotuvę Lyderiauk.lt komanda Jums sukurs ir paruoš per 5 darbo dienas nuo sutarties pasirašymo dienos.

Man netinka norimas dizainas, nes jame funkcionalumo per maža ar per daug, dizainas pritaikytas parduoti kitokias prekes.

Nieko tokio. Kad ir kokį dizainą pasirinksite, jame bus įgyvendintos VISOS Lyderiauk.lt e-parduotuvei teikiamos funkcijos. Jei norėsite, visuomet galėsite šių funkcijų atsisakyti. Beto renkantis dizainą galite visiškai ignoruoti jame pateikiamą turinį, logotipą, ar prekių rūšį. Su Jūsų prekėmis bendra būsimos el. parduotuvės išvaizda atrodys dar gražiau ir bus netgi funkcionalesnė!

Nerandu sau tinkamo dizaino arba turiu jau sukurtą. Ar galėsite man padėti?

Taip. Jei vis dėlto nerandate sau tinkamo dizaino arba dizainą Jūs jau turite - kreipkitės pas mus. Susiskambinę susitarsime projekto įgyvendinimo detales.

Ar galima įkelti savo logotipą į būsimą dizainą?

Taip. Paskutiniame mūsų paslaugos užsakymo žingsnyje galėsite įkelti būsimą e-parduotuvės logotipą, kurį pritaikysime kuriant Jūsų e-parduotuvę. Be to bet kuriuo metu po el. parduotuvės sukūrimo kelių mygtukų pagalba turinio valdymo sistemoje galėsite pasikeisti ir atnaujinti logotipą - tai ypač pravartu ruošiantis Kalėdų, Velykų ir kitoms šventėms.

Ką daryti jei logotipo dar neturiu?

Jei logotipo neturite - mes galime padėti. Mūsų dizaineris galės sukurti unikalų, gražų bei solidų logotipą už papildomą sutartą mokestį.

El. parduotuvė palaikys 5 kalbas, kaip su tekstais kiekvienai kalbai?

Klientai užsisakydami visas galimas el. parduotuvės kalbas neretai praleidžia "pro akis" apie būsimą nelengvą darbą suvedinėjant tekstus įvairiomis užsienio kalbomis. Visuomet geriausia rinktis tiek užsienio kalbų, kiek jų galėsite išties išversti ir suvesti. Lyderiauk.lt komanda Jums paruošė ir išvertė visus nekintančius tinklalapio tekstus. Tačiau produktų aprašymai, paprasti informaciniai puslapiai rašomi ir verčiami paties užsakovo, kadangi kiekvienas el. parduotuvės savininkas ar administratorius tekstus paruoš tokius, kurie atrodo tinkamiausi būtent jų el. parduotuvei.

Užsisakius el. parduotuvę su visomis 5 kalbomis (lietuvių, anglų, rusų, vokiečių ir danų) bet kuriuo momentu galėsite jas išjungti ir bet kada jas įjungti atgal, todėl nebūtina iškart turėti visų vertimų ir aprašymų visomis kalbomis.

Mūsų praktika rodo, kad klientams dažniausiai užtenka vienos ar kelių tinklalapio kalbų.

Kiek prekių pristatymo būdų galiu susikurti, kaip jie veikia?

Bet kuriuo metu galite susikurti neribotą kiekį prekių pristatymo būdų. Kiekvienam prekių pristatymo būdui galite pasirinkti - ar taikyti siuntimo mokesčius, nuo kurios sumos (apsiperkant klientui už tam tikrą sumą) prekių siuntimas tampa nemokamas.

Kiek valiutų palaiko Jūsų e-parduotuvė?

Mūsų siūloma el. parduotuvė palaiko neribotą kiekį valiutų. Kiekviena valiuta turi savo kursą su bazine valiuta. T.y. jei bazinė valiuta el. parduotuvėje yra Litai, tuomet kitų valiutų kursai nustatomi pagal Litus. Bet kuriuo metu galite keisti šių valiutų kursų santykius.

Kas yra Kainos.lt prekių integracija?

Kainos.lt siūlo paslaugą pirkėjams, kurie atėję į šį projektą gali išsirinkti norimą produktą pigiausiai arba iš patikimesnio pardavėjo. Tam, kad galėtumėte pateikti savo el. parduotuvės prekes jų projekte, kainos.lt programuotojai už piniginį atlygį sukuria Jūsų el. parduotuvės prekių importavimą į kainos.lt sistemą. Mes suteikiame šią paslaugą NEMOKAMAI. Taip ne tik populiarinsite savo e-parduotuvę, bet ir skatinsite pardavimus.

Man nereikalingi visi Jūsų siūlomi e-parduotuvės moduliai, ar galiu juos išjungti?

Taip. Daugelį modulių galėsite išjungti ir įjungti patys kelių mygtukų paspaudimu. Yra keletas modulių, kurie neturi tokios funkcijos, tačiau pranešus mums, būtinai juos atjungsime. Visuomet turėsite galimybę juos įjungti vėl bet kuriuo metu.

Kokia turinio valdymo sistema (TVS) bus naudojama mano e-parduotuvėje?

E-parduotuvė ir jos administravimas veikia per "WebStudio" turinio valdymo sistemą, kurią sukūrė ir trečius metus nuolatos tobulina mūsų įmonės programuotojai.

Kitaip nei kitos šias paslaugas teikiančios įmonės nenaudojame atviro kodo TVS dėl kelių priežasčių:

 • atviro kodo turinio valdymo sistemos su laiku tampa potencialiai nesaugios, nes kiekvienas programavimą išmanantis ir net neišmanantis gali perimti tokios TVS kontrolę ar kitaip jai pakenkti ir išnaudoti;
 • atviro kodo TVS neretai būna rašomos nesilaikant standartų, "prišiukšlinamos", tokį programinį kodą tampa sunku tobulinti, ko pasekoje išauga šios sistemos palaikymo kaštai;
 • atviro kodo turinio valdymo sistemos kuriamos nemokamai su intencija nemokamam naudojimui, mums skaudu kaip kitos įmonės naudojasi kitų žmonių darbu ir apmokestina tai, kas turi būti nemokama;
 • ir svarbiausia e-parduotuvės nuomos paslaugų teikėjai, kurie naudoja projektams atviro kodo turinio valdymo sistemas, PRIVALO Jums suteikti pilną išeities kodą.

Koks yra el. parduotuvės pirkimo procesas?

El. parduotuvės pirkimo procesas toks:

 • Visų pirma Jums reikalinga atlikti užsakymą Lyderiauk.lt sistemoje naujai el. parduotuvei sukurti;
 • Po užsakymo Lyderiauk.lt darbuotojas susisieks su Jumis užsakymo patvirtinimui;
 • Patvirtinus užsakymą Jums bus išsiųsta paslaugų užsakymo sutartis ir sąskaita-faktūra;
 • Jums pasirašius sutartį ir sąskaitą-faktūrą arba atlikus mokėjimą nedelsiant pradėsime Jūsų naujos el. parduotuvės kūrimo darbus;
 • Mums atlikus darbus ir Jums apmokėjus sąskaitą-faktūrą el. parduotuvė bus paleista Jūsų nurodytame serveryje, prieš tai Jus apmokius naudotis el. parduotuvės turinio valdymo sistema ir išaiškinus iki smulkmenų kas ir kaip veikia;
 • Sveikiname įsigijus savo el. parduotuvę ir pradedant internetinę prekybą!

El. parduotuvė sukurta ir matoma lankytojams, kaip ją reklamuoti?

El. parduotuvės reklamavimas yra gana nesudėtingas darbas. Tam, kad pritraukti lankytojus, kurie vėliau gali tapti Jūsų klientais galima atlikti šiuos veiksmus:

 • užregistruoti savo el. parduotuvę Lietuvos internetiniuose nemokamuose tinklalapių kataloguose, kurių mes skaičiuojame virš 30;
 • naujosios el. parduotuvės tekstus pritaikykite kaip galima geresniems optimizavimo paieškos sistemoms (angl. SEO - Search Engine Optimization) rezultatams pasiekti, Lietuvoje taip pat yra daug įmonių, kurios siūlo būtent šias paslaugas, tačiau patys internete galite rasti daugybės patarimų ir medžiagos kaip šiuos tekstus "optimizuoti";
 • naudokitės Google Adwords reklamos tinklo paslaugomis, šiuo būdu žmonės ieškantys tos pačios rūšies prekių, kurias parduodate Jūs, ras Jūsų reklamą Google paieškos rezultatų viršutiniame arba dešiniame plote;
 • aktyviai dalyvaukite diskusijų forumuose, kurie turi didelį lankomumą ir plačią bendruomenę, ne paslaptis, kad ten galėsite pareklamuoti ir savo teikiamas prekes ir paslaugas;
 • užsiimkite kita marketingo veikla, kaip nemokamos dovanos, konkursai, reklaminės kampanijos, viešieji ryšiai ir kita...
 • Daugiau informacijos apie Google Adwords rasite mūsų tinklaraštyje.

Jūsų sėkmė priklauso nuo Jūsų darbo ir dedikacijos - o norimus rezultatus būtinai pasieksite!

Kaip dėl tolimesnio el. parduotuvės tobulinimo po jos sukūrimo?

Kadangi patys esame tiek turinio valdymo sistemos ir el. parduotuvės funkcionalumo kūrėjai visuomet galėsime Jums padėti vystyti ir tobulinti el. parduotuvę pagal Jūsų norus. Dirbame ties šia tinklalapių kategorija ilgą laiką, todėl visad galėsime patarti ir parekomenduoti įvairiais ne tik programavimo bet ir konsultaciniais klausimais.

Pastaba: * - pažymėti laukai yra privalomi

Klientų atsiliepimai:

Nutarėme plėsti įmonės veiklą ir pradėjome vykdyti prekybą internetu. "Gera pradžia pusė darbo" - lyderiauk.lt komanda padėjo mums žengti pirmą stiprų žingsnį pirmyn. Ačiū!!!

Kęstutis

Įsteigę naują kompaniją mūsų įmonių grupėje, pasirinkome tai, kas išbandyta ir patikima – „Lyderiauk“ komandą. Ir vėl nenusivylėme. Dėl daugelio priežasčių, rekomenduojame šią komandą ir kitoms mūsų grupės įmonėms. Norime pridurti, jog esame dėkingi už itin malonų ir šiltą bendradarbiavimą.

Įsteigę naują kompaniją mūsų įmonių grupėje, pasirinkome tai, kas „išbandyta ir patikima“ – „Lydriauk“ komandą. Ir vėl nenusivylėme. Dėl daugelio priežasčių, rekomenduojame šią komandą ir kitoms mūsų grupės įmonėms. Norime pridurti, jog esame dėkingi už itin malonų ir šiltą bendradarbiavimą.
Ingrida Dumčiutė
UAB "Agro Management Team" Komunikacijos projektų vadovė

Norime padėkoti už operatyviai ir kokybiškai atliekamą darbą. Džiaugiamės, jog turime tokius patikimus IT pagalbininkus kaip Jus.

Viktorija
UAB "Victors Leather"

Draugai:

Klausykitės radijo internetu. Visos lietuviškos radijo stotys. Radijo stočių TOP 15

Internetinių puslapių kūrimas, SEO, reklamos paslaugos adwords tinkle.

Žodžių, tekstų vertimas, galimybė išssisaugoti vertimus, juos atsispausdinti, mokytis interaktyviai.

© 2007-2013 Sigitas Povilaitis veikiantis pagal individualios veiklos vykdymo pažymą,
išduotą 2011-09-12, nr. (322)-G18-2148

Kontaktai:

Dirbame: I - IV nuo 8.00 iki 17.00, V nuo 8.00 iki 16.00

Pasiteiravimui: 8 608 86878